سه راه بسیار راحت پیش روی شما است تا ثبت سفارش و تحویل ماهی جنوب تازه صید روز

سفارش از طریق اینستاگرام

با بازدید از صفحه اینستاگرام و دیدن عکس ها و ویدئوهای محصولات از طریق دایرکت اقدام به ثبت سفارش کنید.

روش پرداخت وجه: درب منزل یا کارت به کارت به انتتخاب مشتری

خرید آنلاین

با رفتن به صفحه فروشگاه در همین سایت و پس از بازدید و مقایسه محصولات به صورت آنلاین و بدون نیاز به عضویت در سایت سفارش خود را ثبت و از طریق همین سایت به وسیله کد پیگیری مراحل پیشرفت کار تا رسیدن بسته به دستتان را رصد کنید.

روش پرداخت وجه: خرید اینترنتی یا درب منزل به انتخاب مشتری

تماس تلفنی

اولین و ساده ترین راه برقراری تماس با یکی از شماره های زیر است:

۰۲۱۶۶۲۷۵۰۹۵

۰۹۱۷۴۴۰۱۵۹۰

بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان فروش سفارش خود را ثبت نمایید و منتظر رسیدن بسته در همان روز درب منزل باشید.

روش پرداخت وجه: درب منزل یا کارت به کارت به انتخاب مشتری

نکات

– مواد مغذی و ویتامین های موجود در ماهی و آبزیان باعث سلامتی و نشاط شما و اعضای خانواده تان خواهد شد، حدالمقدور هفته ای دو بار از این نعمت خدا دادی در سبد غذایی تان استفاده کنید.
– شما می توانید با دیدن ویدئو مراحل بسته بندی در انتهای همین صفحه از کیفیت حرفه ای بسته بندی مناسب ماهی تازه و صید روز لیان اطمینان حاصل نمایید.

– همه شرکت ها و فروشگاه ها از محصولاتشان تعریف می کنند اما این مشریان ماهی جنوب مجموعه لیان هستند که صحه بر ادعای ما مبنی بر تازه بودن و کیفیت بالای محصولات دریافتی توسط شما می کنند. کافی است با رفتن به صفحه نظرات مشتریان از نظرات آنها جویا شوید، همچنین می توانید با مراجعه به اینستاگرام و بخش نظرات مشتریان مستندات نظرات ارزشمند مردم درباره ما را ببینید.

– با توجه به تنوع زیاد ماهی های جنوب توصیه می شود قبل از سفارش ازصفحه معرفی محصولات در همین سایت در مورد ماهی ها روش های پخت و غیره کسب اطلاعات نمایید و سپس برای خرید اقدام نمایید. همچنین می توانید این اطلاعات را با بازدید از صفحه اینستاگرام و تماشای ویدئو و عکس ها کسب نمایید.

-در نهایت هدف مجموعه لیان رسیدن ماهی تازه و صید روز جنوب بر روی سفره های شماست، کشور ما با دارا بودن سواحل غنی و نیلگون خلیج فارس این حق مسلم را به شما هموطنان داده است تا با مصرف ماهی های دریای آزاد بتوانید سلامت و نشاط خود و خانواده تان را فراهم کنید.