مجموعه لیان از سال ۱۳۹۴ به منظور تامین و عرضه انواع ماهی و میگو جنوب بر بستر وب و فضای مجازی آغاز به کار کرد، از زبان مجید صیادی موسس مجموعه لیان: «وقتی جنوبی باشی و در شهر های دور از دریا زندگی کنی بزرگترین حسرت میشه دسترسی به ماهی و میگو تازه جنوب. این حس همسرم بود بعد از چند سال زندگی در مشهد.

از اونجایی که من عاشق همسرم بودم و هستم و خواهم بود بعد از کلی تحقیق و بررسی یک روز به همسرم گفتم میخوام فروشگاه آنلاین ماهی و میگو راه اندازی کنم! به کمک هم و با حمایت شما عزیزان بعد از چندین سال بزگترین فروشگاه آنلاین ماهی و میگو تازه جنوب در ایران به مرحله ای رسیده که تمامی عزیزان در سرار کشور کمتر از ۲۴ ساعت می توانند انواع محصولات دریایی تازه صید روز را درب منزل دریافت کنند»

از آن موقع تا به امروز چالش های فراوانی در این مسیر با اعتماد همراهان حل و فصل شد، استرس و چالش های تعهد رساندن محصولاتی مانند ماهی و میگو بصورت تازه نه منجمد به سراسر ایران عزیز و درب منزل تک تک مردم بر کسی پوشیده نیست، اما هم اکنون از پس آن برآمده ایم و به رضایت بالای ۹۰ درصدی مشتریان دست پیدا کرده‌ایم که بر خود و همه اعضای خانواده لیان اعم از پرسنل و مشتریان می بالیم.